Yeni Sezon Tunik Modelleri

Bu yıla özgün desen ve renkler yeni sezon tasarımlarında. Tunik çeşitlerinde zengin renk çeşidi. Tayt, dar pantolon ile giyebilir ve yeni kombinlerle şıklığınızı yakalayabilirsiniz. V yakalı modeller, balıkçı yaka ve bisiklet yakalardan oluşan sezon modelleri oldukça ilginç desenlerde.

Yeni Desenlerde Tunik Modelleri

Cepli salaş modeller, yandan yırtmaçlı olanlar ve istediğiniz boyda bulacağınız tunik çeşitlerinde farklı renkler mevcut. Çift cepli modelleri ise isterseniz kot pantolonunuzla giyebilirsiniz. Etnik desenler, geometrik desenler ve sade renkler. Bel kısmına kemer bağlayıp kullanabilirsiniz. Kemerleri ise kıyafetin renginden bir ton koyu seçmeniz tuniği daha şık gösterir.

İstediğiniz modelleri tek bir adreste bulma imkanı. seveceğiniz ürünlerin hepsi şık renk ve desenleriyle. Baskılı modellerin yanı sıra sade renklerden oluşan yeni sezon tasarımları sezon özel kampanyalarında. İlginç kesimler ve farklı tasarımlar ile kendinizi günün her saati rahat olacaksınız. Modern ve klasik kesimler sizleri daha güzel gösterecek. Kendinizi günün her saati özel ve güzel hissedeceğiniz tuniklerle tarz sahibi olma zamanı.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.