Ucuz Oyuncak Çeşitlerini Nasıl Bulabilirim?

Oyuncaklar, dünya üzerinde bulunan güzel varlıklarımız olan çocuklarımızın bir numaralı eğlence yollarından birisi. Bu sayede eğlenirken öğrenmenin de mevcut olduğu birbirinden güzel çeşitli oyuncaklara birçok internet sitesi ve oyuncak satan yerlerden, oyuncak dükkanlarından ulaşabilirsiniz. Fakat burada oyuncak üreticileri artık kullanıcıların harcayacağı paraları düşünmeyerek hareket ediyor diyebiliriz. Oldukça fahiş fiyatlara satına yurtdışından gelen oyuncaklar üstüne KDV ve gümrük vergisinin de konmasıyla oldukça yükseliyor. Bir adet Barbie bebek evi bile zaman geliyor 1000 TL gibi fiyatları geçebiliyor. Peki bunun için ne yapmalıyız, nereden ucuz oyuncak bulabiliriz? Gibi sorulara bu yazımızda cevap vermeye çalışacağız.

İlk olarak ucuz bir oyuncak bulmak istiyorsanız öncelikle marka takıntınızı kafanızdan kaldırmanız gerekmekte. Barbie gibi oyuncaklar yurtdışı ithal olarak geldiği için bu tarz oyuncakların oldukça pahalı olacağının bilincinde olmanızı istiyoruz. Burada yapılacak olan araştırma oldukça önemli olduğu gibi aynı zamanda mahalle oyuncakçısından alınacak bir oyuncağın üzerindeki etiketlere dikkat ederek alınmasında fayda var. 0-3 yaş arasındaki oyuncaklar sadece bu yaş grubu için alınmalıdır. Eğer siz 2 yaşındaki bir oğlunuza 5 ila 13 yaş bir ürün alırsanız bu o ürünü anlayamayacaktır. Aynı şekilde 7 yaşındaki bir çocuğunuza 0-3 yaş arasında bir oyuncak alırsanız o bu oyuncağı çok basit ve sıkıcı bularak ücra köşelere fırlatacaktır. Burada yapılması gereken en büyük karar doğru yaş grubuna doğru oyuncakların alınması olacaktır. Ayrıca ucuza bulabileceğiniz oyuncaklar da pahalı olanların çakmaları olabilir. Fakat ortada bir gerçek var ki bu oyuncaklar diğer orijinallerinden daha ucuzdur.

İndirimler Takip Edilebilir

Eğer kızınız ya da çocuğunuz bir oyuncağın orijinalini istiyor ve bunun üzerine ısrar ediyorsa bu oyuncağın indirime girmesi takip edilebilir. İnternet üzerindeki birçok alışverişi sitesine günlük göz atmalar sayesinde eğer sevdiği ürün indirime girerse onu satın alabilirsiniz. Bu sayede hem paradan tasarruf etmiş olursunuz hem de çocuğunuz ya da kızınızın sevmiş olduğu oyuncağı satın alarak onun mutlu olmasını sağlamış olursunuz.

ToyzShop gibi güzel internet oyuncak mağazalarında güzel indirimler yakalanabiliyor. Bu sayede çocuğunuzun istemiş olduğu bir oyuncak oldukça ucuz fiyatlara denk getirilebiliyor.

Diğer Seçenek Kredi Kartı

Bazı oyuncak mağazaları kredi kartına belirli bir miktar taksit yapabiliyor. Bu da alınan oyuncakların belirli periyotlar arasında kolaylıkla ödenebilir olması anlamına geliyor. Eğer sizler de çocuklarınızı mutlu etmek istiyorsanız ve onu kırmak istemiyorsanız bu yöntemlerden birkaçını deneyebilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.