Toysrus Oyuncak Çeşitleri

Türkiye’de büyük oyuncak mağazası kapsamında ilk olan ToysR’us, birkaç sene önce Türkiye’deki tüm mağazalarını kapattı. Global oyuncak firması Toysrus, her yaşa uygun ve binlerce çeşitteki oyuncak çeşitleriyle, tüm dünyada oyuncak çeşitleri sunan ve mağaza bünyelerinde çocuk etkinlik alanlarıyla faaliyet gösteriyordu.

Toysrus oyuncak çeşitleri arasında olan tüm markalar, farklı oyuncak mağazalarında satışa sunuluyor. Bebek oyuncaklarından eğitici oyuncak çeşitlerine dek yaş aralıklarına göre tüm oyuncakları inceleyebilir, internet sistemlerinden satın alabilirsiniz.

Bebek Oyuncak Çeşitleri

Her ayına göre farklı oyuncak çeşitleri bulunan bebek oyuncakları kategorisinde, yumuşak ve kolay tutulabilir oyuncak modelleri bulunuyor. Kız bebek oyuncakları, erkek bebek oyuncakları gibi farklı kategorilerin yanı sıra anne- bebek ürünleri de bulunuyor.

3- 6 ay bebek oyuncakları, 6- 9 ay bebek oyuncakları, 12 ay ve 18 aylık bebek oyuncakları gibi farklı kategorilerde şirin, renkli ve eğlenceli oyuncak çeşitleri bulunuyor. Müzikli dönenceler, beşik sisleri, oyun halıları, çıngıraklar, pusetler ve bebek arabaları gibi birbirinden farklı oyuncak çeşitleri bulunuyor.

Kız ve Erkek Çocuk Oyuncakları

Et bebekler, bez bebek ve manken bebek çeşitleri, kız çocuklarının en çok tercih ettiği oyuncaklar arasında yer alıyor. Aksesuarları ve setleri ile dizayn edilen bebeklerin yanı sıra, oyun evleri ve oyun setleri gibi farklı kategorilerde yüzlerce oyuncak çeşidi bulunuyor.

Otomobil tutkusu daha küçük yaşlarda başlayan erkek çocukları içinse genellikle en popüler oyuncaklar, arabalardan oluşuyor. Süper kahraman figürleri, ışıklı tabancalar gibi oyuncakların yanı sıra açık hava oyuncakları oldukça popülerdir.

Hem kız çocukları hem erkek çocukları için spor oyuncakları, doğa oyuncakları ve su oyuncaları gibi birbirinden eğlenceli oyuncaklar tasarım ediliyor. Lisanslı oyuncaklar, yapım oyuncakları ve eğitsel oyuncak çeşitleri, cinsiyet ve yaş aralıklarına göre seçilebilir.

Zeka Oyunları ve Eğitici Oyuncaklar

Toysrus oyuncak modelleri ve eğitici oyuncak setleri, bebek ve çocukların aylarına, yaşlarına göre imal ediliyor. Temalarına göre farklı nitelikler ve içeriklerde imal edilen eğitici oyuncak çeşitleri arasında oyun hamuru setlerinden lego setlerine dek pek çok ürün bulunuyor.

Yap boz oyuncaklar, tamamlayıcı ve bütünleyici oyuncak çeşitleri, zeka oyunları ile eğitsel oyunsak setleri hem eğlenceli hem geliştirici kapsamlarıyla her yaşta çocuk için tercihe ediliyor. Eğitici oyun setleri ve eğitici modül çeşitleri, oyuncak markalarına ve ürün kalitelerine göre farklı fiyat seçenekleriyle satışa sunuluyor. Oyuncak mağazaları ve online oyuncak marketlerinden binlerce Toysrus oyuncak çeşidine erişim sağlanabilir.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.