Pijamaskeliler Oyuncak Çeşitleri

Çocuklar doğduğu andan en azından ergenlik dönemine girene kadar oyuncaklar ile oynamayı severler. Bu oyuncaklar onların ilgisini çeken oyuncaklar ile başa gelir. Günümüzde birçok çizgi dizinin de oyuncakları yapılmakta. Bunların arasında, tom ve jerry figürleri, Gumball yastıkları ve Pijamaskeliler figürleri gelmektedir. Pijamaskeliler Disney Junior’da yayınlanmakta olan İngiliz ve Fransız ortak yapımı olan bir çizgi dizidir. Bu çizgi dizi Fransız yazar Romuald Racioppo’nun Les Pyjamasques kitap serisine dayanmaktadır. İlk olarak 18 Eylül 2015 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri’nde, 26 Mart 2016 tarihinde ise Türkiye’de Disney Junior kanalında yayınlanmıştır. Çizgi dizinin şu anki sezon sayısı üçtür. Temel olarak süper kahraman ve aksiyon üzerine dayalı bir çizgi filmdir. Günümüzde bunun birçok oyuncağı ve çeşidi lisanslı olarak üretilmektedir.

Pijamaskeliler Figürler

Bu figürler oldukça güzel bir yapıya sahip olduğu gibi oldukça sağlam plastiklerden üretilmekte olan ürünlerdir. Bu figürlerin bacakları ve kolları hareketli olduğu gibi çocuğunuzun rol yapma yeteneğini geliştirebilir. Arkadaşları ile beraber bu çizgi dizi dünyasının içerisine bu oyuncaklar ile daldıkları anda hayal güçleri genişleyen çocuklar daha çok eğlenerek oyunlarına devam ederler. Bilindiği gibi her çizgi dizide her bir karakterin kendine özgü davranışları vardır. Eğer bu oyuncakları aldığınız çocuk bu çizgi diziyi seviyorsa ona gerçekten iyi bir hediye almışsınız demektir. Tekli olarak da satıldığı gibi arandığında internet üzerinde 10’lu figürlerin paket halinde satıldığını görebilirsiniz.

Pijamaskeliler Kostümler

Bir kostüme bürünerek sanki o karakteri oynuyormuşçasına rol yapmak kadar zevk veren bir şey yoktur herhalde. Bu pijamaskeliler kostümler çocukluğumuzdan kalan bir hareket olarak sırtımıza bağladığımız bir kilim sayesinde Süpermen olduğumuz zamanları çağrıştırıyor. Figürleri hariç olarak her karakterin de bir kostümü internet üzerinde satılıyor. Oldukça sağlam kumaşlardan imal edilen bu giysiler sağlığa zararsız tekstil ürünlerinden elde edilerek çocukların sağlığı düşünülüyor. Genellikle 4 ila 6 yaş aralığına hitap eden kostümler arasında Pijamaskeliler Baykuş kostümü, Kertenkele Kostümü, Bebebebek kostümü gibi diğer birçok karakterin kostümleri yer alıyor.

Pijamaskeliler Masa Örtüsü ve Maskeler

Adı üzerinde pijamaskeliler denilen bir çizgi dizinin maskesi satılmayacak mı sandınız? İnternet üzerinden yapılan araştırmalar sonrasında kolaylıkla bulunabilen masa örtüleri, peluşlar, pijamaskeliler karakterlerinin basılı olduğu karton bardaklar, çizgi dizi içerisinde yer alan arabalar, doğum günleri için özel olarak hazırlanmış parti setleri, boyama kitapları gibi birçok ürün daha çocukların beğenisine sunuluyor. Doğum günü partilerinde asacakları güzel ve şık duran pijamaskeliler parti setleri sayesinde en güzel doğum günlerini onlara bu şekilde geçirtebilirsiniz. Ya da onlara alacağınız bir çift pelüş pijamaskeliler pandufları ile kış aylarında ayaklarının üşümemesini sağlarken aynı zamanda bu panduflar ile eğlenmelerini de sağlayabilirsiniz. Ya da tatile giderken alacağınız pijamaskeliler kova setleri ile kumda oynarken en sevdiği karakterler ile vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.