Papyon Kullanmanın İncelikleri

Kadın giyiminin olduğu gibi erkek giyiminin de kendi içinde incelikleri var. Bunun yanında sadece erkek giyimine özel olan objeler var. İşte onlardan bir tanesi de son derece özel bir erkek aksesuarı olan papyon. Özellikle özel gecelerde erkeklerin şıklığına şıklık katan ve her yaşta kullanılabilen bir objedir. Kullanan erkeğin farkını ve klasını ortaya koyan papyonlar çok farklı markalar tarafından üretilmiş olarak karşımıza çıkar.

Temel Papyon Modelleri

Basit bir ürün gibi görünse de papyon aslında çok farklı modellerde karşımıza çıkar. Ağırlıklı olarak saten tarzı kumaşlardan yapılan bir üründür. Bunun yanında polyester tarzı kumaşlardan yapıldığı da olabilmektedir. Standart arkadan düğmeli, çıtçıtlı olarak üretilen papyonlar bazı markalar tarafından farklı boyun ölçülerine göre değişik ebatlarda da üretilmektedir.

Düz, desenli, çizgili, kareli gibi muhtelif biçimlerde üretilen papyonlar bazen tek olarak, bazen kuşak ile takım olarak da satışa sunulabilmektedir.

Papyon İle Kombin Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Elbette bu son derece tematik bir aksesuar olan papyon gündelik yaşam için ideal değildir. Ama özel gecelerde kullanılırken, özel davetlere giderken mutlaka kullanılan takım elbise ile uyumuna dikkat edilmelidir. Kişi kendi kombinini en doğru biçimde tamamlayacak olan papyonu kullanmalıdır. Üzerine takıldığı gömlek ile renk uyumuna da özen gösterilmelidir. Bunun yanında yine kişi kendi ten rengine uyan papyonları tercih etmeli, olabildiğine yalın ve şık bir görünüm vermeli, farkını ortaya koymalıdır. Kombininizin en güzel parçalarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Önceki İçerikSlim Fit Takım Elbise
Sonraki İçerikYazlık Elbiseler
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.