Oyuncak Makyaj Seti 

Oyuncak makyaj seti ürünleri ile çocukların keyifli dakikalar geçirmesini sağlayabilirsiniz. Oyuncak ürünleri arasında yer alan bu makyaj setleri, makyaj yapmaya meraklı olan miniklerin sevdiği oyuncaklardan olabilir. Genellikle bir makyaj odası izlenimini andıran tasarımları her oyuncakçıda kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Bu oyuncak modellerini genel olarak kız bebekler severek kullanır. Kızlara özel alınabilecek oyuncak hediyeler kategorisinde bu yer alan bu oyuncakları tercih edebilirsiniz. Oyuncakların kullanımı esnasında çocuğunuzun hareketlerini kontrol etmenizde fayda vardır.

Makyaj Oyunları Tam Kızlara Göre 

Oyuncak makyaj seti oyuncak modelleri tam da kız çocukları için uyumlu bir eşyadır. Çocukların oyun oynayarak keyifli zaman geçirmesine yardımcı olmak için müzikli modelleri de vardır. Makyaj yaparken aynı zamanda bu eşyaların ne olduğunu da çocuğunuza öğretebilirsiniz. Küçük yaşlardaki çocukların belirli bir el becerisi kazanmasında bu oyuncaklar oldukça önemli bir yere sahiptir. Oyuna adapte olabilmelerine yardımcı olan sesli komut veren ve bir bebek üzerinde deneme yapılabilen seçenekleri de vardır. Kız bebek üzerinde makyaj malzemelerini deneme yapılan modeller, çocukların makyaj yapmayı bilinçaltına yerleştirebilmelerinde etkilidir.

Bebeksiz Makyaj Setleri 

Oyuncak makyaj seti oyuncaklarında kimi zaman bebeksiz olan modelleri de görebilirsiniz. Bebek olmayan modellerde kızlar sadece oyuncakları tanımakla zaman geçirebilirler. Makyajların nasıl durduğunu görebilmek için ayna, saçları taramak ve güzelleştirmek için tarak eşyaları da vardır. Bu tarak modelleri bebekleri olan oyuncakların içinde yer almaktadır. Bebek kızların oturabilmesi için oturma sandalyesi olan aynalı makyaj setlerini tercih edebilirsiniz. Özellikle küçük yaştaki kız çocukları, anne ya da ablalarından gördükleri bu makyaj ürünlerine çok fazla ilgi duyarlar. İlgi duydukları bu makyaj ürünlerinin kendilerine uygun olan seçeneklerini bulunca daha mutlu olurlar. Setlerin içerisinde pek çok makyaj eşyası olan modelleri de bulunur. Bunun yanı sıra birkaç üründen oluşan herhangi bir renk vermeyen sadece gösterim amaçlı türleri de vardır.

Aynalı Makyaj Çantası Oyuncakları 

Oyuncak makyaj seti türleri içerisinde en çok tercih edilen modellerden birisi olarak aynalı olan makyaj çantalı oyuncaklar bulunur. Sürülebilir makyaj yapılmasına olanak sağlayan modeller her kız çocuğunun beğenebileceği türden oyuncaklar olmayabilir. En çok beğenilen modeller olarak çiçek kız karakteri ile tasarımı yapılmış aynalı modeller olmaktadır. Far ve ruj eşyalarının bulunduğu bu aynalı olan makyaj setleri kimi zaman çanta içerisinde taşınan küçük boyutlarda üretilir. Genel olarak daha fazla oyuncak figürünü çağrıştırmış olduğundan dolayı simli ve yıldızlı çıkartmalar da vardır. Ancak bu simli olan yapışkanlar, cilde yapıştırıldığı zaman herhangi bir olumsuz durum oluşturmaz. Fakat yine de çıkarırken özenli hareket etmeniz tavsiye edilir.

Sevilen Karakterler İle Tasarlanmış Modeller 

Oyuncak makyaj seti arasında bebeklerin çok sevdiği bir karakter olan Barbie kızları ile tasarlanmış makyaj aynaları ve sandalyeleri vardır. Barbie’nin kar temalı olan modeli olarak frozen kızlarının da tasarımları bulunur. Bu makyaj oyuncaklarını eğitici olmaları yönüyle bir çocuğa hediye edebilirsiniz. Tüm parçaların bir palet üzerinde bulunduğu modeller, anne babalar tarafından daha mantıklı oyuncaklar olarak kabul edilir. Tek tek parçaların olması, oyuncakların kaybolmasına neden olarak gösterilebilir.

 

Önceki İçerikOptimus Prime Oyuncak
Sonraki İçerikOyuncak Tren Seti
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.