Optimus Prime Oyuncak

Erkek çocuk oyuncakları denildiğinde akla ilk olarak arabalar gelse de; robotların yeri de ayrı boyutlardadır. Çocukların hareket ve kabiliyetlerinde hayal güçlerini geliştiren bu oyuncaklar Optimus Prime Oyuncak adıyla anılıyor. Görsel temalı ve farklı fonksiyonlara sahip olan bu oyuncaklar, eğlendirirken öğreten, öğretirken düşündüren oyuncak grubuna giriyor. Erkek çocuklarına daha çok hitap eden Optimus Prime Oyuncak, son dönemde farklı modelleriyle kız çocukların da ilgisini çekmeyi başarıyor.

 

Optimus Prime Oyuncak Transformers

 

Transformers oyuncakları kategorisine giren ve en sevilen karakteri Optimus Prime olan bu oyuncaklar, özel boyutlu parçalara sahip. Çok fonksiyonlu olan parçalı robotlar, araç ve tıra dönüşebilecek şekilde tasarlanmış. Çocuklar minicik elleriyle robotları araca çeviriyor ve bu robotlarla zekâ seviyelerini sürekli olarak pozitif tutuyor. Son derece gösterişli ve güzel olan,  8 cm gibi boyutlara sahip olan bu minik figürlerin tamamı, Transformers filminden esinlenerek üretiliyor.

 

Optimus Prime Teknoloji Temalı Oyuncak Skalası

 

Size uzay dünyasının gizemli kapılarını açan Optimus Prime Oyuncak sizi nereye isterseniz oraya götürüyor. Robotunuzu 5 hamlede araç figürüne dönüştürmeniz, filmdeki o sahneyi yavaşlatılmış çekimde gösteriyor izlenimi veriyor. Oynadıkça eğlendiren, özel detayları sayesinde tarz oyuncaklar grubuna giren Optimus Prime Oyuncak savaşçı robot figürün araca dönüşmesi sebebiyle sizde, Transformers filminin içinde yaşıyormuş hissi uyandırıyor.

 

Filmdeki onlarca sahne oyuncak tasarımıyla aynı görselleri yakalamayı sağlıyor. Transformers 5 – Son Şövalye filmine özel figür, Optimus Prime Oyuncak serisi içinde bulunuyor. Oyuncaktaki en önemli detay figürün araca dönüştürülüyor olması. Farklı figürler satın alındığında filmdeki tüm sahneler canlandırılabiliyor. Optimus prime karakterinin yanı sıra Grimlock ve Bumblebee ile çocuklar çok daha mutlu olurken, kendilerine has üsluplarıyla  bu üç karakteri seslendiriyor.

 

Yaratıcı Oyuncaklar Grubunun En İyisi

 

Çocukların yaratıcı zekâsını geliştiren Optimus Prime Oyuncak serisinin en gösterişli, güçlü ve iyi niyetli karakteri Optimus Prime olurken, arkadaşları Grimlock ve Bumblebee oyuna renk katıyor. Çocuklarınızın kendi hayal dünyalarına göre oyun kurmalarında Grimlock ve Bumblebee önemli bir görev üstleniyor. Transformers dünyasında yaşamaya devam etmek ve dünya’nın geleceği için savaşmak zorunda olan otobot lideri Optimus Prime, arkadaşları Grimlock ve Bumblebee ile birlikte çok daha güçlü bir yapıya bürünüyor. Tır ve araba olma özelliğiyle de savaştan her zaman kazanan olarak çıkıyor.

 

Optimus Prime Oyuncakları Sağlık İçin Zararlı Mı?

 

Optimus Prime Oyuncakları,  orijinal ve lisanslı oyuncaklar grubuna giriyor. Bu bakımdan sağlık için zarar oluşturacak hiçbir detay taşımıyor. Çocukların hayal gücü, el becerisi, zekâ ve mantığına hitap eden Optimus Prime oyuncakları, dünya ülkelerindeki bir numaralı çocuk oyuncakları alanına giriyor. Çocuklar Optimus Prime, Grimlock ve Bumblebee’yi seslendirirken farklı farklı ses tonları kullanıyor bu durum çocukların taklit yeteneklerini de geliştirici içerik taşıyor.

 

Optimus Prime Oyuncakları Nasıl Satılıyor

Optimus Prime Oyuncaklarının tüm figürleri orijinal ürün kutusu içerisinde satışa sunuluyor. Eğer figüre eşlik eden kılıç ya da kask gibi aksesuarlar varsa kutunun içinde ayrı bir bölmede sunuluyor. Orijinal olan bu oyuncakların en özel fonksiyonunu ise figürün 5 adımda robottan araca dönüşmesi oluşturuyor.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.