Duracell Toy Story 4 Kampanyası

Oyuncaklar, çocukların sevmiş oldukları ve oynamaktan zevk aldıkları biçimlerinde basitlik yatan ve çocukların eğlenebileceği şekilde tasarlanan cisimlerdir. Bu cisimler genellikle plastiklerden üretilse de günümüzde lisanslı oyuncaklar hala çıkmaktadır. Bu oyuncaklar çocukların sağlığına karşı tehdit oluşturmayacak şekilde tasarlanmalıdır. İçerisinde kullanılacak teknoloji ise pillerden ya da şarj edilebilir bataryalar ile tasarlanan çoğu oyuncak piyasada uygun fiyatlara çocukların seveceği fiyatlara satılmaktadır. Ebeveynlerin burada dikkat edecekleri noktalardan birisi de oyuncakların üzerinde bulunan yaş ibarelerine dikkat etmek olacaktır. Halbuki 0 ila 3 yaş arasında bir bebeğe sahipseniz birçok oyuncak onlar için sorun teşkil edebilir. İçerisinde kullanılan ufak bir parça genzine ya da boğazına kaçabilir ya da nefes borusunu tıkayabilir. Bunlardan kaçınmak için ise çocuklara sorun teşkil edebilecek ürünler yaşına gelmeden alınmamalıdır.

Birçok Oyuncak Kampanyası Günümüzde Yapılıyor

Günümüzde yapılan bir oyuncak etkinliği daha çocukları kendine çekiyor. Duracell’in yapmış olduğu bu kampanyada Money Kart ile tek seferde 25 TL ve üzeri Duracell alışverişi yapanların anında 2GB internete ya da çekilişle 100 Adet Toy Story 4 Figür oyuncaklarından birine sahip olmanın şansını yakalamanıza olanak sağlıyor. İçerisinde Toy Story 4 animasyon filminden olan 100 adet Toy Story oyuncağı bu sayede çekiliş ile 25 TL üzeri harcama yapanlara dağıtılıyor. Kampanya’nın son katılım tarihi 30 Ekim bu yüzden katılmak isteyenlerin en kısa süre içerisinde Migros’a giderek 25 TL üzeri Duracell alışverişlerini Money Kart ile tek seferde yapmaları gerekiyor.

Kampanya’ya Katılmak İsteyenlerin Yapmaları Gereken İşlemler

Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Migros mağazalarından Duracell Satış ve Dağıtım Limited Şirketine ailt rüm Duracell ürünlerinden tek sefer içerisinde 25 TL ve üzeri alışveriş yapmaları tutarında (fiş ve fatura üzerindeki her 25 TL’lik ürün için 1 çekiliş hakkı) alışveriş yaparak iOS ya da Android işletim sistemlerinin Store’larında bulunan Qumpara uygulamalarını başlangıç olarak telefonlarına indirmeleri gerekmekte. Ardından bu uygulamaya girip, ad, soyad, adres, gsm no ve e-mail no gibi bilgilerin girilmesi gerekmekte. Bu bilgileri girip üye olduktan sonra ise aplikasyonda bulunmakta olan Duracell Kampanya adını seçerek buradan alışveriş, alışveriş fişi ve faturasının fotoğrafını yükleyen bireysel müşterilere sistem tarafından kontrolleri yapıldıktan sonra çekiliş hakları verilecektir. Haklar verildikten sonra ise talihliler ödüllerini 11.11.2019’da noterde yapılacak çekilişten sonra 14.11.2019 tarihli Akşam gazetesi üzerinde talihliler yayınlanacaktır.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.